تور مسکو

راهنمای انتخاب تور مسکو در سایت راسفر!

مسکو پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر روسیه به حساب می آید. قدم زدن در مسکو همانند قدم زدن در تاریخ روسیه است. تاریخ، فرهنگ، معماری و مردمش در نوع خود خاص و منحصر به فردند.

اگر به عنوان گردشگر خودمانی سفر می کنید و دوست دارید با هزینه کم،‌ نقاط مختلف گردشگری جهان را بازدید کنید، سفر به مسکو، با هزینه کم و بودجه ای متوسط امکان پذیر است و قطعا فواید زیادی به ارمغان می آورد. ولی حتی اگر به عنوان گردشگری لوکس یا گردشگری هیجانی، قصد سفر به مسکو را دارید، باز این شهر و کشور ظرفیت های بسیاری برای این نوع سلیقه جهانگردان در اختیار قرار می دهد. شما در سفر به مسکو، ‌با دنیایی از عظمت روبرو می شوید.

برای یافتن بهترین تور مسکو، از طریق بخش جستجو به راحتی می توانید پکیج ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به مسکو

مسکو دارای آب و هوای قاره ای و مرطوب می باشد که باعث زمستان های سرد و طولانی و همچنین تابستان های گرم و مرطوب می شود. دمای هوا در فصل زمستان به منفی 10 درجه ی سانتی گراد می رسد. شایان ذکر است که در فصل زمستان آب و هوای گرم هم وجود دارد که درجه ی هوا تا صفر درجه سانتی گراد بالا می آید.
به طور کلی سردترین ماه سال در شهر مسکو، ماه ژانویه می باشد که میانگین دما در این ماه منفی 8 درجه ی سانتی گراد می باشد. با این اوصاف بهترین زمان سفر به مسکو با توجه به نوع آب و هوا اواخر فصل بهار مصادف با اوایل ژوئن است که برای سفر ها و بازدید های طولانی مدت بسیار مناسب می باشد.
قابل توجه گردشگران تور مسکو اوایل ماه مه تا اواسط ماه جولای هوای شهر مسکو زیاد گرم نشده است و برای سفر به مسکو زمان مناسبی محسوب می شود. در این میان روزهای آخر سال نو میلادی زمان خوبی برای بازدید از زمستان های واقعی روسیه نیز می باشد که بستگی به نوع سلیقه ای که دارید می توانید ماه های متعددی را برای سفر به مسکو انتخاب نمایید.

تور مسکو

به طور کلی بهترین زمان سفر به مسکو، ماه‌های آوریل و می (۱۲ فروردین تا ۱۰ خرداد) است، زمانی که دما به ۱۰ تا ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گراد می‌رسد و خورشید در ساعت‌های موثری از روز به شهر می‌تابد و همچنین قیمت هتل‌ها هنوز به اوج خود نرسیده است.

نحوه سفر به کشور مسکو

هر گردشگری برای ورود به شهر مسکو به عنوان پایتخت روسیه، نیازمند دریافت ویزا می باشد. همان طور که در بخش تور روسیه بیان کردیم، ویزای توریستی روسیه به صورت 14 روزه و یا یک ماهه صادر می شود.