تور پوکت

راهنمای انتخاب تور پوکت در سایت راسفر!

پوکت یکی از زیباترین جزایر تایلند به حساب می آید. این جزیره علاوه بر سواحل گرم و آفتابی اش، تفریحات آبی متعدد و سرگرمی های مدرن نیز دارد. ساحل پاتونگ یکی از شناخته‌ شده‌ ترین و محبوب ترین ساحل‌های این منطقه است که در آن رستوران‌ها، کافه‌ها و هتل‌های ساحلی زیادی به چشم می‌خورند.

با توجه به اینکه جزیره ی پوکت یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری به حساب می آید، امکانات اقامتی متفاوتی دارد. از اقامت های لوکس و اشرافی گرفته تا اقامتی خوب و مقرون به صرفه برای تمام اقشار. هر کدام از هتل ها، فارغ از درجه ی هتل، امکاناتی که ارائه می دهند از هتل های هم درجه خود در دیگر نقاط جهان بهتر می باشند و امتیازات بالایی را در سایت‌های رزرو هتل کسب کرده‌اند.

بیش از نیمی از این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شمال تا جنوب آن کوه هایی کشیده شده اند. نام پوکت از واژه ای مالزیایی به معنای کوه یا تپه گرفته شده زیرا از دور به این شکل به نظر می رسد.

بهترین پکیج های تور پوکت در بخش جست و جوی سایت وجود دارد و برای فیلتر نتایج نیز می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به پوکت

بهترین زمان سفر به پوکت، در ماه‌های آبان تا اردیبهشت است، زمانی که شرایط آب و هوایی برای فعالیت‌های ساحلی، مانند شنا و قایقرانی، ایده‌آل هستند. شش ماهه بین ماه‌های اردیبهشت تا آبان، فصل باد و بارش‌های موسمی هستند و اگرچه هزینه مکان‌های اقامتی در این زمان از سال بسیار پایین است، اما شرایط آب و هوایی می‌تواند به موقعیتی خطرناک مبدل شود.

ماه‌های نوامبر تا آوریل، به عنوان فصل داغ گردشگری جزیره پوکت در نظر گرفته می‌شوند. دمای میانگین ۲۶٫۷ درجه سانتی‌گراد و آرامش اقیانوس (به خصوص در مقایسه با طوفان‌های فصل بارش‌های موسمی)، این زمان از سال را تبدیل به زمانی ایده‌آل برای سفر کرده‌اند. هزینه مکان‌های اقامتی در این زمان از سال نیز در اوج مقدار خود هستند.

اگر شما از اواسط ژوئن تا اواسط ماه اوت خریداری کنید، می توانید از تخفیف های بیشتری در طول "فروش بزرگ شگفت انگیز" کشور لذت ببرید. این زمانی است که تقریباً 15000 بازرگان و ارائه دهندگان خدمات در تایلند در مسیرهای اصلی مانند پوکت آماده ارائه تخفیف هایی هستند که از 10 تا 80 درصد می باشد.

نحوه سفر به پوکت

جزیره ی پوکت طبق قوانین تایلند عمل می کند. هر توریست ایرانی برای ورود به این جزیره باید ویزای توریستی داشته باشد. این ویزا به شما اجازه ی اقامتی 30 روزه را می دهد.

تمامی گردشگران باید گذرنامه معتبر، منابع مالی کافی و بلیط بازگشت به کشور مبدا در مدت زمان قانونی اقامت (از آن زمان که مهر ورود به کشور توسط مامورین در گذرنامه زده می‌شود) را به همراه داشته باشند.

برای ورود به تایلند و یا جزیره ی پوکت، گذرنامه باید به مدت 6 ماه برای تمامی اتباع کشورهای ایران، اعتبار داشته باشد.