تور روسیه

راهنمای انتخاب تور روسیه در سایت راسفر!

روسیه پهناورترین کشور دنیا است و به دلیل تنوع اقلیمی که به نسبت سایر کشورهای دنیا دارد، همواره مکانی جذاب برای گردشگران محسوب می‌شود.

اگر تور روسیه را برای سفر انتخاب کرده اید، مطمئنا سفر خوبی را تجربه خواهید کرد. مردم پر جنب و جوش و با ذوق روسیه، هر ماه با فستیوال های رنگارنگ به شهرهای روسیه هیجان خاصی می بخشند.

برای انتخاب بهترین تور روسیه، از طریق بخش جستجو به راحتی می توانید تمامی پکیج های تور این کشور برای آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید. یعنی می توانید تاریخ دلخواه، هتل دلخواه، درجه ی هتل و یا پرداخت نقدی و قصدی تور را نیز انتخاب کنید.

تور روسیه

بهترین زمان برای سفر به روسیه

بهترین زمان سفر به مسکو، ماه‌های فروردین تا خرداد است، زمانی که دما به ۱۰ تا ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گراد می‌رسد و خورشید در ساعت‌های موثری از روز به شهر می‌تابد و همچنین قیمت هتل‌ها هنوز به اوج خود نرسیده است.

البته دوره طلایی سفر به مسکو، فصل تابستان است، زمانی که شهر گرم و پررونق می‌شود. اما اگر به دنبال فرار از هزینه‌های گزاف سفر هستید، سفر در فصل بهار و اوایل پاییز را انتخاب کنید. البته سفر در بهار از نظر آب و هوایی ارجح‌تر است، زیرا پاییز میزبان بارش بیشتر و تابش نور خورشید کمتر است.

زمستان‌ها در مسکو، به طرز بی رحمانه‌ای سرد است، اما این زمان، دقیقا همان وقتی است که می‌توانید چهره واقعی مسکو را از نزدیک ببینید و آن را تجربه کنید؛ تجربیاتی چون قدم زدن در میدان سرخ یخ‌زده که به شما بخشی از اهمیت این پایتخت بزرگ را نشان می‌دهد.

بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ از خرداد تا مهر است. تجربه ۲۴ ساعت تابش آفتاب در جشن‌های شب های سفید سن پترزبورگ را با وجود گران قیمت بودن سفر در این زمان را به هیچ وجه از دست ندهید.

تابستان‌ها، با دمای حداقلی ۱۰ درجه سانتی‌گراد، آب و هوایی خنک و دلپذیر دارند؛ پس در خاطر داشته باشید که چمدانی مطابق با زمان سفر خود ببندید.

سفر به سن پترزبورگ در فصل زمستان، بسیار کم اتفاق می‌افتد؛ روزهای زمستانی کوتاه هستند و شهر در یخبندانی سرد، فرو می‌رود.

پس با توجه به این اطلاعات بهترین زمان سفر به کشور روسیه را انتخاب کنید.

نحوه سفر به کشور روسیه

جهت ورود به روسیه همه اتباع خارجی ملزم به داشتن ویزای روسیه هستند. ویزا به هر کشور سندی است که اجازه اقامت را برای مدت زمان مشخصی می دهد. ویزا تاریخ ورود و خروج، اطلاعات مهم شما، جزئیات پاسپورت و برخی اطلاعات در مورد طرف دعوت کننده را داراست.

ویزای توریستی ارزان ترین و ساده ترین ویزا است و با آن می توانید برای مدت کوتاه از روسیه دیدن کنید. اگر مایل هستید که اقامت خود را در روسیه ادامه دهید، باید کشور را ترک کنید و ویزای جدید دریافت کنید. این ویزا اغلب به جای یک ویزای شخصی یا خانوادگی، که به دست آوردن آن بسیار سخت تر است توصیه می شود.