تور سنت پترزبورگ

راهنمای انتخاب تور سنت پترزبورگ در سایت راسفر!

مردم اغلب، شهر سنت پترزبورگ روسیه را در جهان به عنوان یکی از مشهورترین و البته زیباترین شهرهای جهان می شناسند. سنت پترزبورگ از این حیث شهر مهمی در روسیه محسوب می شود که، مرکز تقاطع راه های زمینی و بندری روسیه است و در زمره ی شهرهای بندری این کشور محسوب می گردد.

یکی از مهمترین اتفاقات شهر سنت پترزبورگ در تابستان و در کنار پل متحرک شهر می افتد. در کشور روسیه هر سال در اوایل فصل تابستان، پدیده ای اتفاق می افتد که به شب های سفید روسیه مشهور است. اگر چه این پدیده ی خارق العاده در چند شهر این کشور اتفاق می افتد اما قطعا در شهر سن پترزبورگ، زیبایی ای باورنکردنی و متفاوت از بقیه ی شهرها دارد و آن را به مکانی درخشان و بسیار رمانتیک تر از همیشه تبدیل می کند. اگر خواستید به شهر سن پترزبورگ سفر کنید، سعی کنید این سفرتان را به فصل تابستان و اوایل آن تقریبا ۲۱ خرداد تا ۱۱ تیرماه (۱۱ ماه ژوئن تا ۲ جولای) موکول کنید تا بتوانید از یکی از زیباترین جلوه های طبیعی طبیعت، لذت ببرید.

بهترین تورهای سنت پترزبورگ از تمام آژانس ها از طریق بخش جستجو به راحتی قابل دسترس هستند. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور سنت پترزبورگ

بهترین زمان برای سفر به سنت پترزبورگ

بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ از ۲۶ خرداد تا ۸ مهر است. تجربه ۲۴ ساعت تابش آفتاب در جشن‌های شبهای سفید سن پترزبورگ را با وجود گران قیمت بودن سفر در این زمان را به هیچ وجه از دست ندهید.

تابستان‌ها، با دمای حداقلی ۱۰ درجه سانتی‌گراد، آب و هوایی خنک و دلپذیر دارند؛ پس در خاطر داشته باشید که چمدانی مطابق با زمان سفر خود ببندید.

سفر به سن پترزبورگ در فصل زمستان، بسیار کم اتفاق می‌افتد؛ روزهای زمستانی کوتاه هستند و شهر در یخبندانی سرد، فرو می‌رود.

اگر بخواهید برای تعطیلات سال نوی میلادی به این شهر بروید باید بدانید که سن پترزبورگ در این ایام پر از مسافران روسی می شود که از شهرهای دیگر این کشور به اینجا آمده اند و هتل ها را پر کرده اند.

اگر قصد شرکت در جشن ها را ندارید و فقط می خواهید به دیدن جاذبه ها و آثار هنری این شهر بیایید می توانید سفر خود را در ماه های خلوت تر بین شهریور و مهر انجام دهید. سفر در فصل پاییز به شما این فرصت را می دهد تا رنگ های پاییزی شهر و خورشید طلایی را ببینید و به پارک ها و باغ های آن بروید که در پاییز واقعا رنگ های تماشایی ای دارند.

نحوه سفر به شهر سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ روسیه، همان طور که در تور روسیه هم توضیح داده شد، نیاز به ویزای روسیه دارد.