تور شانگهای

راهنمای انتخاب تور شانگهای در سایت راسفر!

شانگهای، یکی از بزرگ ‌ترین شهرهای کشور چین بوده و دومین شهر بزرگ جهان پس از توکیو به شمار می رود. این شهر پایتخت اقتصادی و پر جمعیت کشور چین است و گویی پشت تمام شلوغی ها و هیاهوهایی که در این شهر برپاست، نظم و ترتیب خاصی وجود دارد. شهر شانگهای جزء هفت بندر اصلی ارتباط تجاری در جهان است و یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری در سال های اخیر به شمار می رود.

از جاذبه های خاص شهر قدیمی گرفته تا ساختمان های فوق مدرن آن، شانگهای از آن دسته شهر هایی است که باید یک بار در زندگی تان ببینید. این شهر شگفت انگیز هر ساله میلیون ها بازدید کننده دارد. سفر به این شهر برای اولین بار می تواند گیج کننده باشد و اگر دقیقا ندانید که قرار است با چه چیزی روبرو شوید ممکن کمی به شما سخت بگذرد.

بهترین تورهای شانگهای را می توانید در بخش جستجو به راحتی مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید. در این بخش می توانید تاریخ مورد نظر، ایرلاین، هتل دلخواه و حتی درجه ی هتل را انتخاب کنید.

تور شانگهای

بهترین زمان برای سفر به شانگهای

بهترین زمان سفر به شانگهای، در ماه‌های اکتبر تا نوامبر (۹ مهر تا ۹ آذر) است. این بازه کوتاه پاییزی، میزبان دمایی معتدل، جمعیت گردشگران اندک و نبود بارش‌های تابستانی، فصل داغ گردشگری شانگهای، است.

مسافران فصل زمستان، با وجود آب و هوای سرد، لذت کمتری از گردش و اکتشاف در شهر خواهند برد. افزایش دما در فصل بهار، بازه کوتاه دلپذیری برای سفر به گردشگران پیشنهاد می‌کند، اما در نظر داشته باشید که باید از سفر در زمان تعطیلات ملی اجتناب کنید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که شانگهای، شهری با مرکزیت تجاری است، بنابراین، قیمت هتل‌ها معمولا در آخر هفته‌ها افزایش می‌یابد.

نحوه سفر به شانگهای

همانطور که در بخش تور چین بیان کردیم، برای سفر به کشور چین و تمامی شهرهایش نیاز به ویزای چین داریم. در حال حاضر سفارت چین در ایران، دو نوع ویزای عادی و نیمه‌فوری را صادر می‌کند. صدور ویزای عادی چین حدودا ده روز و ویزای نیمه‌فوری چین چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.