تور شیراز

اگر می خواهید تاریخ، فرهنگ، ادبیات و معماری ایرانی را به خوبی بشناسید، حتما تور شیراز را امتحان کنید. در ادامه با راسفر همراه باشید تا شما را با جاذبه های گردشگری این شهر زیبا آشنا کنیم.

چرا تور شیراز ؟

تور شیراز به این دلیل برای گردشگران جذاب است که می توانند انواع جاذبه های گردشگری را در این شهر مشاهده نمایند. در واقع چه شما علاقه مند به مکان های تاریخی و یا محافل ادبی باشید، چه هدفتان از سفر دیدن طبیعت و مشاهده جاذبه های تفریحی مدرن باشد، همه را می توانید در شیراز در کنار هم بیابید.

از جمله جاذبه های گردشگری شیراز که برای توریست های داخلی و خارجی جذابیت بیشتری دارند می توان به تخت جمشید، نقش رستم، نقش رجب، باغ ارم، نارنجستان قوام، منزل زینت الملک، آرامگاه حافظ (حافظیه) و آرامگاه سعدی اشاره کرد.

سایر جاذبه های گردشگری شهر شیراز شامل پاسارگاد، باغ عفیف‎آباد، باغ دلگشا، آرامگاه خواجو، باغ جهان‌نما، عمارت کلاه فرنگی، دروازه قرآن، شاهچراغ، مسجد نصیرالملک، مسجد جامع عتیق شیراز، حمام وکیل و ارگ کریم خان زند می شود.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که؛ عموما گشت های تور شیراز شامل گروه اول جاذبه های شیراز بوده و برای بازدید از گروه دوم یا باید هزینه اضافی بپردازید و یا خودتان برای بازدید از آنها اقدام کنید.