تور اسپانیا

راهنمای انتخاب تور اسپانیا در سایت راسفر!

کشور اسپانیا مقصد محبوب گردشگران است. در هر موقع از سال که به اسپانیا بروید، اسپانیایی‌ها در حال برگزاری جشن‌های گوناگون هستند. گرچه اکثر این جشن‌ها ریشه مذهبی دارند، اما ارائه غذاهای لذیذ، موسیقی و حضور با لباس‌های سنتی به این جشن‌ها زیبایی خاصی می‌بخشند.

اگر شما هم عاشق غذا، موسیقی و جشن هستید، کشور اسپانیا بهترین انتخاب می باشد. برای بهترین انتخاب در تور اسپانیا، می توانید از طریق بخش جستجو پکیج های تور اسپانیا برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به اسپانیا

بهترین زمان سفر به کشور اسپانیا از نظر آب و هوا، بهار و پاییز است که برای بازدید از تمام مناطق این کشور مناسب است. البته ممکن است در ماه‌های اکتبر و نوامبر (۹ آبان تا ۹ آذر) در سواحل اقیانوس اطلس باران شدیدی را تجربه کنید. ماه‌های می (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) و اکتبر (۹ مهر تا ۹ آبان) از لحاظ آب و هوا و همین‌طور جمعیت، بهترین ماه‌ها برای سفر به اسپانیا هستند.

در فصل تابستان هوا در اسپانیا گرم و گرم تر می شود که شهر های منطقه کاستیل مانند مادرید ، منطقه اندلس مانند قرطبه و سویا بیش ترین دما را در این فصل دارند. آب و هوای مادرید گرم و خشک و در ماه جولای دمای هوا به 29 درجه و در ماه سپتامبر به 24 درجه می رسد. سویا هم به گرم ترین شهر اسپانیا معروف است به طور ی که در گرم ترین روز های سال دمای هوا به 34 درجه می رسد. بارسلون هم هوای مرطوب و خنکی دارد و همچنین دمای هوا در مایورکا به 33 درجه خواهد رسید.
ماه آگوست معادل 10 مرداد تا 9 شهریور بهترین زمان سفر به اروپا به شمار می رود که بسیاری از گردشگران از هلند ، فرانسه و آلمان به اسپانیا سفر می کنند به همین دلیل در خط ساحلی به هیچ عنوان نمی توانید هتل های ارزان قیمت گیر بیارید.
در فصل تابستان قسمت های ساحلی جنوب اسپانیا از الگسیراز تا مالاگا به دلیل داشتن دمای بین 16 الی 17 درجه در بین گردشگران از محبوبیت خاصی نیز برخوردار می باشد.

نحوه سفر به کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که در جنوب غربی قاره سبز قرار دارد و عضو پیمان شینگن است. بنابراین، ضرورت دارد تا گردشگرانی که قصد سفر و بازدید از جاذبه‌های اسپانیا را دارند، پیش از سفر به آنجا از طریق سفارت این کشور در تهران اقدام به دریافت ویزا کنند.