تور ترکیه | تور ترکیبی ترکیه

راهنمای انتخاب تور ترکیه در سایت راسفر!

از طریق بخش جستجو به راحتی می توانید پکیج های تور ترکیه برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

در این منو گزینه های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است. دو گزینه اول مربوط به تاریخ تور می باشد که شما می توانید توسط آنها تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمایید. همچنین با خالی گذاشتن هردو و یا یکی از آنها، تمامی تورهای قبل و یا بعد از تاریخ مورد نظر را مشاهده خواهید کرد.

کمی پایین تر گزینه انتخاب هتل قرار دارد.  در این بخش تمامی هتل های فعال برای تور ترکیه را نمایش می دهد که شما می توانید نتایج را با توجه به هتل مورد نظر فیلتر کنید. (توجه داشته باشید، در این بخش تمامی هتل هایی که درون پکیج تورها قرار دارد به شما نمایش داده می شود. بنابراین اگر هتلی در این لیست نبود، به معنای آن است که در هیچ یک از تورهای فعال موجود نمی باشد.)

در بخش نوع هتل، می توانید درجه هتل های موجود در تورها را مشخص نمایید.(می توانید چندین گزینه را انتخاب کنید)

در بخش نوع پرداخت، می توانید تعیین کنید فقط تورهایی که به صورت اقساطی به فروش می رسند نمایش داده شود.

بهترین زمان برای سفر به ترکیه

در مورد زمان سفر به کشور ترکیه و نحوه انتخاب تور ترکیه در سایر بخش های سایت توضیحات بیشتری داده شده است. اما لازم دانستیم در این بخش نیز توضیح کوتاهی در این خصوص ارائه دهیم.

زمان مناسب برای سفر به ترکیه با توجه به شهری که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. همچنین هدف از سفر را نیز باید در نظر گرفت. برای مثال، هدف برخی از مسافرین از انتخاب تور ترکیه لذت از پیستهای مجهز اسکی ترکیه می باشد، برخی سواحل بی نظیر ترکیه را می پسندند و عده ای برای خرید از فستیوالهای مختلف به این کشور سفر می کنند. زمان مناسب برای استفاده از پیست های اسکی ماههای دی و بهمن ، برای استفاده از مناطق ساحلی و دریا بهار و تابستان و برای خرید و شرکت در فستیوال های مختلف معمولا اوایل تیر و قبل از سال نو میلادی می باشد.

امیدواریم با این توضیح کوتاه متوجه شده باشید که برای هر هدفی چه زمانی به کشور ترکیه سفر کنید.

یکی دیگر از نکات مهم برای انتخاب تور ترکیه ، تصمیم گیری راجع به جاذبه های گردشگری است. این نکته که شما قصد دارید از جاذبه های مدرن دیدن کنید و یا بازدید از مکان های سنتی و طبیعت گردی را تجربه کنید در انتخاب مقصد شما بسیار مهم خواهد بود.

همانطور که مشاهده می کنید، در بالای بخش پکیج تورهای ترکیه لیست شهرهای ترکیه را نمایش داده ایم. با کلیک بر روی هر یک از آنها می توانید تورهای مخصوص همان شهر را مشاهده نمایید.

نحوه سفر به کشور ترکیه

برای سفر به ترکیه شما نیاز به ویزا نخواهید داشت و تنها داشتن گذرنامه به شما امکان سفر به کشور ترکیه را خواهد داد. به همین جهت عده زیادی از ایرانی ها برای انجام مراحل مربوط به انگشت نگاری ویزای کانادا ، ترکیه را برای سفر و مراجعه به مراکز وک (VAC) انتخاب می کنند.